Opis posla:

  • Promocija kozmetičkih proizvoda, premium kvaliteta, namenjenih za negu kože
  • Pozivanje klijenata na besplatni Beauty Test Drive
  • Zakazivanje termina
  • Prodaja jedinstvenih kozmetickih proizvoda, premium kvaliteta, namenjenih za negu kože lica
  • Savetovanje klijenata i edukacija o upotrebi proizvoda
  • Aktivan pristup dužnostima

Vi:

  • Volite rad sa ljudima
  • Timski ste igrač
  • Posedujete želju za stalnim učenjem i usavršavanjem
  • Energični ste, pozitivni i proaktivni
  • Usmereni ste na postizanje ciljeva

Uslovi:

  • SSS/VSS
  • Poželjno iskustvo u prodaji i radu u call centru
  • Poznavanje MS office paketa
  • Znanje engleskog jezika
  • Poželjno Iskustvo u direktnoj prodaji i razvijene pregovaračke veštine
  • Snažan fokus na rezultate
  • Spremnost na učenje i profesionalni razvoj
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije

Mi nudimo:

  • Stimulativno i dinamično radno okruženje
  • Obuku i uvođenje u posao
  • Profesionalnu podršku i neophodna sredstva za uspešan rad
  • Rad u luksuzno opremljenom L’amorage Beauty Club-u
  • Mogućnost napredovanja u zemlji i inostranstvu
  • Stimulativnu zaradu
  • Napredna znanja iz oblasti prodaje uz konstantnu obuku

Očekujemo Vaše prijave!

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Telespecijalista - savetnik u prodaji za Beograd (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
  • Briga o lepoti
Obrazovanje
  • Srednja škola