Subotica/Palić

Opis poslova:

  • Donošenje i realizacija plana proizvodnje
  • Objedinjavanje aktivnosti u pogonu u cilju realizacije plana proizvodnje
  • Praćenje razvoja novih projekata
  • Organizacija poslova proizvodnje prema procedurama
  • Praćenje i kontrola procesa rada u pogonu
  • Preduzimanje svih potrebnih radnji i aktivnosti koje obezbeđuju izvršenje planiranih poslova i zadataka
  • Izrada proizvoda u skladu sa planovima proizvodnje
  • Poštovanje propisa rada, procedura, uputstava i tehničko-tehnološke dokumentacije
  • Praćenje rada opreme i alata i preduzimanje preventivnih mera
  • Sprovođenje postupka prilikom pojave neusaglašenosti u odgovarajućem pogonu
  • Ostvarenje propisanog kvaliteta
  • Koordinacija izrade dnevnih termina planova
  • Praćenje planiranja, terminiranja, lansiranja i izvršenje radnih naloga

Uslovi:

  • VI/VII stepen stručne spreme, mašinske ili građevinske struke
  • Osposobljenost rada na računaru: MS office paket
  • Znanje jednog svetskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Stimulativna i redovna zarada
  • Rad u prijatnom okruženju sa mladim i ambicioznim timom
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj kompaniji

Rok za konkurisanje: 28.03.2019.

Gradovi
Subotica
Palić

Pozicije posla

Rukovodilac tehničke pripreme   1

Kategorije
  • Mašinstvo
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Viša škola