(broj izvršilaca 1)

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme,obavezno poznavanje tehničkog znanja o motornim vozilima
  • Radno iskustvo: 3-5 godina u auto-industriji

Veštine:

  • Engleski jezik-napredni nivo
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije
  • Obavezno poznavanje rada na računaru MS OFFICE
  • Organizovanost i preciznost
  • Sklonost timskom radu
  • Da nije krivično osuđivan i da se ne vodi krivični postupak

Opis poslova:

  • prijem vozila,
  • komunikacija sa kupcima,
  • briga o korisnicima usluga tokom celog procesa,
  • završna kontrola vozila,
  • predaja vozila kupcu,
  • Vrši naplatu usluga i izdavanje fiskalnih računa,
  • vođenje i unapređenje odnosa sa postojećim kupcima,
  • izrada predloga za unapređenje poslovanja.

Nudimo Vam:

  • Redovnu zaradu, dobre uslove rada i pozitivnu radnu atmosferu
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
  • Rad na neodredjeno vreme

Na razgovor će biti pozvani samo oni kandidati koji zadovolje navedene uslove

 Razgovori sa kandidatima obaviće se u Nišu

Prijave slati na mail: starservicenis@gmail.com

Za dodatne informacije stojimo Vam na raspolaganju, kontakt telefon: +38163/76-33-442

Gradovi
Niš

Pozicije posla

Prijemni Savetnik/ca   1

Kategorije
  • Saobraćaj
  • Mašinstvo
  • Administracija
Obrazovanje
  • Fakultet