(broj izvršilaca 1)

Uslovi:

  • minimum III stepen stručne spreme, obavezno poznavanje tehničkog znanja o motornim vozilima
  • Radno iskustvo: 1-3 godina pripreme , popravke, montaže-demontaže u auto-industriji

Veštine:

  • Vozačka dozvola „B“ kategorije
  • Poznavanje rada na računaru
  • Organizovanost i preciznost
  • Sklonost timskom radu
  • Da nije krivično osuđivan i da se ne vodi krivični postupak

Opis posla:

  • Popravka, montaža demontaža, i izrada delova automobilskih okvira, karoserija i delova nadogradnje osobnih vozila (putničkih – komercijalnih) kao i teretnih...
  • Obavlja ravnanje, menjanje, varenje i izradu novih delova karoserije na vozilima,
  • Obavlja izmene i centriranje šasije i delova šasije kao i stranica na vozilima,
  • Popravlja i obavlja izmenu krova vozila ,
  • Popravlja hladnjake za vodu i druge limene- bakrene-pocinčane agregate na vozilu,
  • Obavlja izmene prednjeg i zadnjeg veznog lima stranica blatobrana,
  • Ugrađuje i izgrađuje ventilacijske i klima uređaje,
  • Obavezan je održavati opremu i alate u dobrom i urednom stanju
  • Vodi računa o čistoći i higijeni svog radnog prostora.

Nudimo Vam:

  • Redovnu zaradu, dobre uslove rada i pozitivnu radnu atmosferu
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
  • Rad na neodredjeno vreme

Na razgovor će biti pozvani samo oni kandidati koji zadovolje navedene uslove

Razgovori sa kandidatima obaviće se u Nišu

Prijave slati na mail: starservicenis@gmail.com

Za dodatne informacije stojimo Vam na raspolaganju, kontakt telefon: +38163/76-33-442

Gradovi
Niš

Pozicije posla

Autolimar   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola