Opis posla:

  • Knjiženje kompletne poslovne dokumentacije, izvoda, izlaznih i ulaznih računa;
  • Praćenje analitičkih kartica kupaca i dobavljača, usaglašavanje i sravnjavanje istih;
  • Obračun i knjiženje PDV-a i podnošenje PDV prijave, kao i POPDV obrasca;
  • Odgovornost za plaćanja preko računa;
  • Planiranje i koordinacija aktivnosti sa poreskom upravom i ostalim državnim službama, bankama i klijentima;
  • Prijava zaposlenih preko centralnog registra, ažurna evidencija odsustvovanja zaposlenih;
  • Kontrola ispravnosti dokumentacije i provera pre knjiženja
  • Učešće u izradi finansijskih, statističkih, poreskih i drugih zakonom propisanih izveštaja;
  • Praćenje i primena propisa iz oblasti računovodstva i poreske regulative;
  • Obračun zarada

Od Vas očekujemo:

  • VŠS ili VSS ekonomskog usmerenja
  • Prethodno radno iskustvo u oblasti računovodstva
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Poznavanje engleskog jezika

Nudimo Vam:

  • Rad u zdravom i dinamičnom okruženju
  • Redovnu zaradu
  • Zaposlenje na neodređeno vreme

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i zainteresovani ste da se priključite našem timu, pošaljite Vašu biografiju i prijavu za posao elektronskim putem na adresu

office@sot.co.rs

ili na adresu:

SOT doo Beograd

Radnička 59

11030 Beograd

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Referent finansija i računovodstva   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola