Potrebna ozbiljna i odgovorna osoba sa iskustvom u obavljanju kućnih poslova i čuvanju dece i naprednim znanjem engleskog jezika za rad u domaćinstvu u Antaliji, Turska.

Opis posla:

  • Obavljanje kućnih poslova i spremanje hrane
  • Briga o dva dečaka od 15 i 8 godina

Profil kandidat/kinje:

  • Pouzdana ,odgovorna, pozitivna osoba, vredna i pedantna
  • Obavezno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Napredni nivo znanja engleskog jezika
  • Opšta radna i zdravstvena sposobnost
  • Da kandidat/kinja nije osuđivana za krivična dela niti pod istragom

Uslovi rada:

  • Obezbeđena viza i radni papiri
  • Zdravstveno osiguranje
  • Avio-karta
  • Obezbeđen smeštaj (sopstvena soba)
  • Obezbeđena ishrana
  • Plata

Zainteresovane kandidat/kinje svoje radne biografije treba da pošalju na engleskom jeziku, sa fotografijom na mejl dijanawin@gmail.com

Gradovi
Turska - Svi gradovi

Pozicije posla

Osoba za čuvanje dece i pomoć u kući u inostranstvu   1

Kategorije
  • Pedagogija i briga o deci
Obrazovanje
  • Srednja škola