Opis posla:

  • Aktivno učestvuje i pomaže svojim stručnim znanjem zaposlenima u sektoru prodaje
  • Obezbeđuje i pruža stručnu pomoć pri primeni materijala u štampariju
  • Priprema svu neophodnu tehničku dokumentaciju
  • Posećuje kupce u cilju podizanja tehničke saradnje na viši nivo
  • Organizuje poslove tehničke službe
  • Permanentno sarađuje sa tehničkim službama firmi ino partnera

Uslovi:

  • Viša ili visoka stručna sprema grafičke struke (prednost Tehnički fakultet, Tehnološki fakultet ili Viša politehnička škola, grafički smer)
  • Radno iskustvo u grafici najmanje 3 godine
  • Znanje rada na računaru (MC Office, Outlook)
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam posao u savremenom i dinamičnom okruženju, sa prilikom za napredovanje.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Tehnička podrška u prodaji grafičkih repromaterijala   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Izdavaštvo i grafičarstvo
Obrazovanje
  • Viša škola