Opis posla:

  • Kontaktiranje korisnika telefonskim putem i direktna naplata
  • Praćenje naplate potraživanja i realizacija iste
  • Ostvarivanje zadatih ciljeva naplate

Uslovi

  • Minimalno srednja stručna sprema
  • Odlične komunikativne i pregovaračke sposobnosti
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje rada na računaru

Šta očekujemo od kandidata:

  • Pozitivan stav i entuzijazam
  • Odgovornost i fokus na detalje
  • Preuzimanje inicijative
  • Sposobnost brzog učenja i implementacije naučenog
  • Spremnost da se posao dovede do kraja
  • Orijentisanost na rešenje

Šta nudimo:

  • Tri meseca obuka, nakon toga mogućnost stalnog zaposlenja
  • Mogućnost napredovanja i motivisanost za kvalitetan rad i postignut rezultat
  • Angažovanje u mladom i energičnom timu

Prijave slati elektronski putem emaila hr@sektorprodaje.com

Gradovi
Kragujevac

Pozicije posla

Radnik/ca za naplatu potraživanja   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola