10 izvršilaca

Mesto konkurisanja i zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Rad na terenu, Beograd i drugi gradovi Srbije
  • Anketiranje klijenata
  • Promovisanje kompanije
  • Unos podataka i ažuriranje informacija kroz interni program

Uslovi za kandidate:

  • Fleksibilnost za rad na terenu i u drugim gradovima Srbije
  • Nije neophodno iskustvo na sličnim poslovima, ali je poželjno
  • Odgovornost, posvećenost, entuzijazam, želja sa napredovanjem, marljivost
  • Komunikativnost, elokventnost i pozitivna energija
  • Smisao za timski rad, disciplina, organizacione sposobnosti
  • Prezentacione veštine, moć pregovaranja

Kandidatima nudimo:

  • Fiksna plata plus procenat, mogućnost zarade i do 70.000,00 RSD
  • Mogućnost napredovanja i dodatnih beneficija u skladu sa rezultatima, bonusi za najbolje u timu
  • Profesionalnu obuku i plaćeni probni rad
  • Plaćen smeštaj i prevoz

Prijave sa CV i fotografijom u boji dostaviti na mejl:

groupsatelit18@gmail.com

/ nepotpune prijave neće biti razmatrane / propratno pismo poželjno

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Promoter/anketar na terenu (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola