Opis poslova:

  • čišćenje smještajnih kapaciteta (hoteli, apartmanska naselja, mobilne - kućice, autokampovi)
  • čišćenje okoline i sanitarija po nalogu neposredno nadređenog

Uslovi rada:

  • zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme
  • mogućnost rada tokom cijele godine
  • osiguravamo i snosimo troškove izdavanja dozvole za boravak i rad te prijave boravka
  • stimulativna primanja
  • svaki radnik uz redovna primanja ima osiguran smještaj u blizini radnog mjesta i dva topla obroka
  • edukacija, uvođenje u posao i mogućnost napredovanja
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta

Potrebna znanja i iskustvo:

  • NKV, nije potrebno radno iskustvo
  • marljivost, organizovanost i predanost poslu
  • ljubaznost i profesionalnost u komunikaciji sa gostima
  • sklonost timskom radu

  Za sva ostala pitanja stojimo na raspolaganju

+385 99 608 60 59  (Viber, WhatsApp) - Aleksandra Zec

Mail za slanje prijava:

tamara.burzan@rus.hr

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Sobarica/čistačica (m/ž)   10

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Osnovna škola
Status posla
  • Puno radno vreme