Potrebni uslovi:

  • Minimum SSS
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Odlično poznavanje programa: Corel Draw, Adobe Illustrator, Photoshop, Excel
  • Preciznost, posvećenost detaljima, odgovornost, poštovanje obaveza i rokova
  • Poznavanje tehnike štampe: sito štampa, tampon, graviranje…
  • Poželjno poznavanje HTML-a, CSS-a, Wordpress-a
  • Znanje engleskog jezika

Opis posla:

  • Priprema za štampu reklamnog materijala
  • Održavanje i ažuriranje postojećih sajtova i društvenih mreža
  • Komunikacija sa kupcima i dobavljačima
  • Prijem i kontrola kvaliteta odštampane robe
  • Slanje ponuda

Nudimo:

  • Stalni radni odnos uz adekvatnu i redovnu platu
  • Profesionalno usavršavanje

Molimo Vas da Vaš CV (radnu biografiju) dostavite elektronski na sledeću adresu: rebox@rebox.co.rs

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Grafički tehničar na poslovima pripreme za štampu na reklamnim artiklima   1

Kategorije
  • Izdavaštvo i grafičarstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena