1 izvršilac

Opis posla:

  • Knjiženje svih poslovnih promena u preduzeću;
  • Obračun PDV-a;
  • Praćenje zakonskih propisa i promena vezanih za knjigovodstvo, poreske propise;
  • Sredstva obezbeđenja plaćanja i naplate;
  • Osiguranje od rizika;
  • Poslovi vezani za razne projekte;
  • Opšta administracija i komunikacija;
  • Kadrovska evidencija;
  • Administrativna podrška prodaji;
  • Ostalo.

Uslovi:

  • Radni odnos na odrađeno vreme radi zamene privremeno odsutnog zaposlenog sa mogućnošću stalnog zaposlenja;
  • VI ili VII stepen obrazovanja ekonomskog usmerenja;
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva na poslovima računovodstva i knjigovodstva;
  • Odlično poznavanje Microsoft Office-a (Word, Excel i dr.);
  • Poznavanje rada računovodstveno-knjigovodstvenih sistema;
  • Odlično poznavanje poreskog sistema Republike Srbije (Porez na dodatu vrednost, Porez na dobit)
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za traženo radno mesto, molimo Vas da nam pošaljete Vaš CV sa propratnim pismom na srpskom jeziku, na e-mail adresu:

office@rasco-tamp.rs

Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Senta

Pozicije posla

Knjigovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola