Lokacija rada: Novi Sad , na adresi Put šajkaškog odreda 2a

OPIS POSLA:

  • Posluživanje hrane i pića;
  • Priprema kafe i napitaka;
  • Prodaja sendviča i peciva;
  • Naplata;
  • Briga o čistoći opreme, inventara i radnih površina;

USLOVI ZA KANDIDATE:

  • Razvijene komunikacijske veštine;
  • Efikasnost, ljubaznost i brzina u radu;
  • Nije neophodno prethodno radno iskustvo;

NUDIMO:

  • Lep i moderan ambijent;
  • Prijatnu radnu atmosferu i sjajan kolektiv;
  • Ugovor na određeno vreme, prijava od prvog dana, mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme;
  • Redovnu isplatu zarade 5. u mesecu + bonus, regres, nagrade za izabrane najbolje radnike svakog meseca;
  • Plaćen putni trošak / mesečna markica po izboru;
  • Mogućnost direktnog kontakta sa poslodavcima, davanja predloga i sugestija za promenu i poboljšanje rada;

Ukoliko ste voljni da se priključite mladom i dinamičnom timu Radun AVIA doo Novi Sad Pošaljite nam Vaš CV na mail: jadranka.ciric@radunavia.co.rs

Kontakt telefon : 063/ 424 – 980

Više informacija o Radun AVIA doo Novi Sad možete pronaći na: www.radunavia.rs

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na intervju.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Konobar / Konobarica   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola