Za teritoriju Beograda, Obrenovca, Pančeva, Inđije, Batočine, Smederevske Palanke,Velike

Plane

OPIS POSLA

  • Saradnik u službi prodaje vrši promociju i prodaju usluga kompanije RADIJUS VEKTOR i direktno komunicira sa potencijalnim korisnicima sa ciljem pružanja informacija o uslugama i aktuelnim promocijama, kao i realizacije prodajnih ugovora.

PROFIL KANDIDATA

  • Poželjno radno iskustvo na poslovima u oblasti prodaje ili promocija
  • Minimum IV stepen stručne spreme, bez obzira na usmerenje
  • Solidne komunikacione i prezentacione veštine
  • Profesionalan stav, disciplina i dobre organizacione sposobnosti

USLOVI RADA

  • Fiksna zarada + bonusi
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Timska saradnja, pozitivna atmosfera
  • Dogovor oko radnog vremena i odmora

Prijave slati preko opcije "APLICIRAJ"

Gradovi
Batočina
Beograd
Obrenovac
Velika Plana
Smederevska Palanka
Inđija
Pančevo

Pozicije posla

Saradnik/ca u službi prodaje   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola