OPIS POSLA:

  • Servisiranje biciklističke i skijaške opreme
  • Izdavanje opreme za rentu klijentima
  • Servisiranje i odrzavanje urednosti opreme za rentu
  • Održavanje urednosti objekta i oko objekta

USLOVI:

  • Poželjno radno iskustvo u radu sa ručnim alatom
  • Pozeljno poznavanje biciklističke mehanike
  • Poželjno znanje engleskog jezika

TRAŽENE OSOBINE:

  • Razvijena veština dobre komunikacije
  • Ljubaznost, uslužnost
  • Odgovornost
  • Organizovanost
  • Visok stepen samoinicjative i samostalnosti u radu
  • Spremnost na timski rad

NUDIMO VAM:

  • Profesionalnu obuku za servisera biciklističke i skijaške opreme
  • Rad u mladom, pozitivnom i dinamičnom timu
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Stimulativnu zaradu
  • Radno vreme (7 sati) organizovano u dve smene 07:00h-14:00h i 14:00h-21:00h
  • Rad vikendom obavezan (neradni dan, jedan dan u nedelji od ponedeljka do petka)
  • od 15.11.-15.03. (u zavisnosti od vremenske prognoze) neradni dan nedelja

KONTAKT 064/6598-817 060/7140-002

Privredno društvo Gala Luks doo

Gavrila Principa 60/1, Beograd, Savski venac

+381 11 6649 131 (tel)

+381 11 6649 132 (tel)

+381 11 6687 755 (fax)

web www.galaluks.rs

Gradovi
Beograd

Radnik/ca za servisiranja i rentiranja bicikala i skijaške opreme   1

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola