Opis posla

  • Potreban nam je Call center agent sa znanjem nemačkog jezika za ogranak inostrane firme u Beogradu. Nudimo rad u dinamičnom i prijatnom okruženju.

Znanje i veštine

  • Dobro znanje nemačkog jezika C1 (pismena i usmena komunikacija).
  • Poznavanje rada u MS Office paketu je pozeljno.

Radno iskustvo

  • Iskustvo rada u call centru će se svakako smatrati prednošću, ali nije obavezan uslov.

Profil kandidata

  • motivisani, organizovani i sistematični
  • spremni na angažovanje na duži vremenski period
  • komunikativni, orijentisani na ostvarivanje viljeva, vešti u pregovaranju
  • spremni na kontinuiranu edukaciju

Nudimo

  • fiksnu platu u iznosu 500 eur + provizija
  • rad u savremenim, prijatnim uslovima u centru grada
  • radno vreme od 09h do 18h radnim danima i svake druge subote od 10h do 15h

Napomena

  • Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Agent u Call Centru za nemački jezik   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
  • Lingvistika, književnost i prevodilačke usluge
Obrazovanje
  • Srednja škola