Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Odgovaranje na zahteve korisnika putem telefona ili emaila, podrška klijentima
  • Primanje dolaznih poziva i mejlova
  • Evidentiranje podataka uzetih od strane pozivaoca u odgovarajućem programu
  • Kontrola i praćenje primljenih korisničkih zahteva u cilju njihovog efektivnog rešavanja

Od kandidata očekujemo:

  • C1 nivo poznavanja španskog jezika
  • Najmanje IV stepen stručne spreme (SSS)
  • Neophodno poznavanje engleskog jezika na srednjem nivou
  • Neophodno poznavanje rada na računaru
  • Odlične interpersonalne i komunikacione veštine

Potencijalnim kandidatima nudimo:

  • Odlične uslove rada i fiksnu mesečnu zaradu
  • Bonus na mesečnom nivou
  • Napredovanje i profesionalni razvoj u internacionalnoj kompaniji
  • Dinamično i pozitivno radno okruženje

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Agent korisničke podrške - Španski jezik (m/ž)   1

Kategorije
  • Telekomunikacije
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
  • Marketing i PR
  • Lingvistika, književnost i prevodilačke usluge
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme