Mesto zaposlenja: Beograd, Novi Sad, Požarevac, Šabac

Opis posla:

  • Organizacija, koordinacija i supervizija prodaje za regiju za koju je nadležan
  • Priprema sopstvenog i rutinga komercijalnog tima
  • Posvećenost edukaciji, razvoju i motivaciji tima
  • Aktivno planiranje, postavljanje i praćenje ostvarenja SMART ciljeva, kako na nivou tima, tako i pojedinačno
  • Praćenje, organizovanje, implementiranje, evaluacija i priprema izveštaja i druge dokumentacije
  • Unapređenje odnosa sa kupcima
  • Poštovanje profesionalnih i etičkih načela kompanije, praćenje procedura kako u svom, tako i u radu svog tima

Uslovi:

  • Iskustvo u prodaji minimum 4 godine, u FMCG sektoru
  • Iskustvo u upravljanju timom, izražene organizacione sposobnosti i komunikacione veštine
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Orjentisanost na rezultate
  • Napredno poznavanje MC Office paketa

Prijave putem sajta:

Gradovi
Beograd
Požarevac
Šabac
Novi Sad

Pozicije posla

Supervizor prodaje   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola