za područje BEOGRADA, SUBOTICE, NOVOG SADA I JUŽNE SRBIJE

Opis poslova:

  • Istražuje tržište, uspostavlja i održava kontakt sa kupcima
  • Učestvuje u ugovaranju poslova i pripremi elemenata za zaključivanje kupoprodajnih i drugih ugovora, prati izvršenje ugovorenih poslova
  • Rešava probleme i prigovore kupaca
  • Odgovara za izbor solventnih kupaca i naplatu prodate robe
  • Prati promene asortimana robe i daje predloge za proširenje asortimana kao i dopunu robe
  • Organizuje i prati isporuku ugovorenih količina robe
  • Redovno dostavlja izveštaje o radu
  • Vrši arhiviranje komercijalne dokumentacije
  • Kontroliše kvalitet i ispravnost primljene robe i dokumentacije vezane za primljenu robu

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme
  • Poželjno je rethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije, aktivan vozač
  • Aktivno znanje rada na računaru
  • Prednost imaju kandidati sa mestom stanovanja u Beogradu, Subotici, Bačkoj Topoli, Vrbasu, Kuli, Somboru, Nišu

Prijave putem sajta http://www.pekara-as.rs/zaposlenje.html

Gradovi
Beograd
Niš
Bačka Topola
Kula
Novi Sad
Sombor
Subotica
Vrbas

Pozicije posla

Komercijalisti   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola