Opis poslova:

  • predlaže vodoprivredne objekte za sanaciju kroz program redovnog održavanja
  • učestvuje u izradi programa i planova odbrane od poplava,
  • vodi građevinske dnevnike i građevinsku knjigu,
  • evidentira sate radnoj grupi i pojedincima, pospešuje brže, kvalitetnije i jeftinije građenje sa obaveznom pripremom terena za radnike,
  • službi knjigovodstva daje podatke o izvršenim utrošcima po radnim nalozima (radni sati mašine, radni sati radnika),
  • stara se o sporvođenju mera bezbednosti i zaštiti na radu,
  • prati savremena dostignuća, po potrebi prisustvuje sajmovima, seminarima i sl.
  • odgovoran je za ažurno i ispravno obavljanje poverenih mu poslova,
  • odgovoran je za alat i opremu za održavanje vodoprivrednih objakata,
  • dužan je da koristi zaštitna sredstva prilikom izvođenja radova opasnim po život i zdravlje,
  • organizuje i prati izvođenje manje zahtevnih radova na poslovima održavanja u skaldu sa planom i programom,
  • vrši geodetska snimanja vodoprivrednih objekata na sektoru S.5-S,
  • stara se o funkcionalnosti objekata i sistema za blagovremeno obaveštenje i praćenje odbrane od poplava,
  • prikuplja i izrađuje dokumentaciju u procesu građenja, od projektovanja do upotrebne dozvole,
  • priprema, formira i kontorliše tehničku dokumentaciju,
  • neposredno izvidi radove na održavanju,
  • izvršava i ostale poslove po nalogu pretpostavljenog.

Zahtevani stepen stručne spreme:

  • VII VSS

Zanimanje:

  • Inženjer građevine-hidrotehnički smer

Uslovi za obavljanje poslova:

  • 3 godine rada na istim ili sličnim poslovima, veština upravljanja ljudima, efikasne veštine upravljanja vremenom, stručnost i kompetentnost, komunikacione veštine, poznavanja rada na računaru

Posebni uslovi:

  • posedovanje izvođačke licence (413 i 414), posedovanje vozačke dozvole B kategorije

II. Kandidat mora ispunjavati uslove koji su predviđeni Pravilnikom o organizaciji i sistematizaciji poslova.

III. Rok za prijavu kandidata je 8 radnih dana od dana objavljivanja oglasa.

IV. Ukoliko bude potrebno kandidati koji su se javili na oglas mogu biti pozvani na razgovor radi pružanja dodatnih podataka koji mogu biti važni za odluku o prijemu (prethodno iskustvo o radu, prosečna ocena u toku školovanja, dodatno obrazovanje ili osposobljenost, dužina trajanja školovanja, itd.).

V. Odluku o izboru kandidata donosi direktor PD ,,Erozija’’ a.d. Valjevo, a pre odluke o izboru kandidata direktor prethodno može pribaviti mišljenje rukovodioca radne jedinice u kojoj će kandidat po prijemu raditi.

Kandidat će biti obavešten o izboru u roku od 10 dana.

VI. Sa izabranim kandidatom biće zaključen ugovor o radu u skladu sa Zakonom o radu i Posebnim kolektivnim ugovorom kod poslodavca.

Gradovi
Valjevo

Pozicije posla

Diplomirani inženjer - smer Hidrotehnika   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet