Lokacija: Novi Beograd.

Opis posla:

  • šišanje
  • feniranje
  • kolorizacija
  • tretmani kose

Uslovi rada:

  • radno iskustvo: minimum 2 godine na istim poslovima
  • srednja stručna sprema
  • orijentisanost na usavršavanje
  • odgovornost i posvećenost poslu
  • spremnost na timski rad

Obezbeđuje se:

  • posao sa prijavom radnog odnosa na određeno vreme
  • plata po dogovoru
  • radno vreme 6 i po sati dnevno, 6 dana nedeljno

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

office.partners.orka@gmail.com

ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

061/225-67-04; 060/331-3666; 011/2683-486;

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Ženski / unisex frizer   1

Kategorije
  • Briga o lepoti
Obrazovanje
  • Srednja škola