Lokacija rada: Vračar, Novi Beograd

Opis posla:

  • Ženski frizer-kolorista
  • Poznavanje rada svih tehnika šišanja, feniranja, klasičnih i modernih frizura
  • Poznavanje svih tehnika kolorizacije

Uslovi rada:

  • SSS
  • Radno iskustvo od 3 godine na poslovima ženskog frizera

Profil kandidata:

  • Ambicioznost i timski rad
  • Kreativnost i posvećenost svom poslu
  • Spretnost, preciznost I brzina
  • Odgovornost prema poslu i timu
  • Otvorenost za sugestije i spremnost na usavršavanje i dodatnu edukaciju
  • Komunikativnost, ljubaznost, lakoća izražavanja
  • Ljubav prema poslu i radu sa ljudima
  • Razvijen smisao za estetiku
  • Praćenje tokova i aktuelnih trendova
  • Spremnost za rad u dinamičnom okruženju
  • Društvenost i pozitivnost

Nudi se:

  • Zarada (30% od učinka+učinak od ostvarene prodaje od kozmetike i ostalih proizvoda)
  • Radno vreme: 2 smene (prva 10-18h; 14-20h)
  • Rad u dinamičnom, mladom i trendi timu
  • Rad u modernom, čistom i prijatnom ambijentu
  • Dodatne bonuse u različitim uslovima rada i u odnosu prema poslu (prekovremeni rad, požrtvovanost, kreativnost, inovativnost...)

Napomena:

Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti. Kandidati svoje prijave mogu slati na e-mail:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu

Durmitorska 14, Beograd

radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon

060 33 13 666; 064 126 00 55

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Ženski frizer/ka   4

Kategorije
  • Briga o lepoti
Obrazovanje
  • Srednja škola