Opis poslova:

  • Potrebni CO2 MIG MAG zavarivači

Uslovi:

  • Minimalno 3 godine iskustva
  • Prednost atest
  • SSS (mašinske struke)

Nudimo:

  • Puno radno vreme (8-12h dnevno u zavisnosti od pozicije), rad u smenama
  • Radni dan se računa 8 sati, pet dana u nedelji, prekovremeni rad se plaća 126%
  • Redovna isplata (250-350din po satu)
  • Jasno definisana zaduženja
  • Stalni radni odnos
  • Probni rad u trajanju od tri meseca
  • Smeštaj obezbeđen
  • Obrok u toku radnog vremena

Napomena:

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Obavezna fotografija kandidata na radnoj biografiji. Prijave slati na

e-mail: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon poslodavca:

065/9623313

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Zavarivač   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola