Potrebna 4 izvršioca

Opis posla:

  • Potrebna su 4 vozača C kategorije (2 vozača kamiona od 5 ipo tona i 2 vozača kamiona od 8 tona) za raznošenje Coca-cola proizvoda po gradu
  • Obuka traje 2-4 dana, prva dva dana se ne plaćaju
  • Radi se pet dana nedeljno

Uslovi rada:

  • Vozačka dozvola C kategorije
  • Dobro poznavanje grada

Nudi se:

  • Ugovor o radu na mesec dana, kasnije prijava
  • Fiksna plata + procenat (kamioni od 5 ipo tona – 40.000 din.; kamioni od 8 tona – 50.000: kombi – 30.000)
  • Službeni telefon
  • Plaćen prevoz u zavisnosti od mesta boravka kandidata

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adrese:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

011/2683-486 ili 065/5612-789

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vozač za prevoz i dostavu   4

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola