Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Prevoz mušterija po gradu

Uslovi rada:

  • Minimum 5 godina posedovanja vozačke dozvole B kategorije
  • Posedovanje sopstvenog vozila (auto mora imati 5 vrata; automobili moraju biti mlađi od 2004 god.; poželjno je da bude dizel)
  • Odlično poznavanje grada Beograda
  • Da kandidati nisu krivično osuđivani

Nudi se:

  • Radno vreme: 30h nedeljno (fleksibilno radno vreme)
  • Zarada (70% od ukupne zarade)
  • Prijava radnog odnosa

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostavili lično na adresu

Durmitorska 14. Beograd,

radi iпtervjua i prosleđivanja kandidata.

Ostale informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

061 33 13 666; 064 126 00 55

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vozač sa sopstvenim vozilom B kategorije   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola