30 izvršilaca

Država: Slovačka

Opis posla:

  • Prevoz robe za automobilsku industriju unutar Evropske Unije;
  • Destinacija rada: Nemačka, Slovačka, Češka, Mađarska;

Uslovi za kandidate:

  • Vozačka dozvola E kategorija;
  • Kod 95 (međunarodna dozvola za kandidate sa srpskim pasošem);
  • Radno iskustvo minimum dve godine;
  • Poznavanje engleskog jezika, nemačkog ili slovačkog – osnovno znanje;
  • Srednja stručna sprema;
  • Da kandidati nisu krivično gonjeni, ili kažnjavani;

Nudi se:

  • Mesečna zarada 1800EUR stalna zarada sa punim fondom sati rada (600EUR + 45 EUR dnevnica); 13. plata;
  • Rad u stabilnoj, internacionalnoj kompaniji;
  • Socijalni program;
  • Usklađenost sa zakonodavstvom o organizaciji radnog vremena u transportu;
  • Moderni vozni park;
  • Tretman radnika jednak tretmanu radnika zemlje rada;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

064/0680-969;

060/331-3666;

011/2683-486;

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Slovačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Vozač kamiona E kategorije   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola