Opis posla:

  • Razvoz paletirane robe na teritorije cele Nemačke

Uslovi za kandidate:

  • Obavezno posedovanje taho karte
  • Obavezna vozačka dozvola E kategorije
  • Obavezan KOD 95
  • Obavzno radno iskustvo od minimum 2 godine kao vozač šlepera u međunarodnom transportu i korišćenja pristupne rampe.
  • Prednost kandidatima sa pasošem neke od zemalja EU
  • Za kandidate sa srpskim pasošem poslodavac obezbeđuje radnu dozvolu na 3 godine
  • Poželjno poznavanje osnova nemačkog jezika.

Nudi se:

  • Ugovor o radu sa prijavom radnog odnosa u skladu sa nemačkim propisima
  • Mesečnu neto zaradu od 2000 EUR
  • Penziono i zdravstveno osiguranje u skladu sa nemačkim propisima
  • Smeštaj
  • Tretman radnika jednak tretmanu radnika zemlje rada

Napomena:

Zainteresovani kandidati koji ispunjavaju uslove konkursa treba da dostave:

  • Radnu biografiju/CV
  • KOD 95
  • Taho kartu
  • Vozaču dozvolu
  • Prvu stranu pasoša.

Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

Prijave slati na: office@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

011/2683-486 ili 065/5612-789

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Vozač E kategorije (šleper)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola