Mesto rada: Slovenija

Uslovi:

  • Posedovanje vozačke dozvole E kategorije
  • Posedovanje COD 95
  • NK radnik ili SSS treći stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo vozača od minimum jedne godine
  • Poznavanje osnova bezbedne i sigurne vožnje

Opis posla:

  • Prevoz robe u Sloveniji i susednim zemljama ( Austrija, južna Nemačka, Italija, Madjarska, Hrvatska), vozač se svakog dana vraća u Sloveniju
  • Prevoz rashladjene i smrznute robe i isporuka u prodavnice i skladišta
  • Vožnja kamiona preko 7,5 t

Poslodavac obezbeđuje:

  • Izradu radne i boravišne dozvole za kandidate koji ne poseduju EU dokumenta
  • Ugovor o radu
  • Visokokotirajuću zaradu
  • Smeštaj
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Opremu za rad

Napomena:

Oglas je aktuelan 30 dana od dana objavljivanja.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

ili na brojeve telefona:

+381 61 114 1360, +381 0112683486

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Vozač E kategorije (m/ž)   1

Kategorije
  • Saobraćaj
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 20 dana