Opis posla:

  • Međunarodni prevoz robe široke potrošnje. Ture kreću iz Slovenije, i na putu se zadržava između 3 i 5 dana.

Uslovi za kandidate:

  • Obavezan Kod 95 za vozače (moguće obezbeđivanje istog od strane poslodavca)
  • Srpski ili EU pasoš
  • Dobro poznavanje Engleskog ili Nemačkog jezika
  • Poznavanje graničnih i carinskih propisa i procedura.
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na poslovima međunarodnog transporta.
  • Lekarsko uverenje (Vadi se u Sloveniji)

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu
  • Radne papire
  • Zaradu u visini od 0,90 EUR + 8 EUR za utovar i istovar (Mesečna zarada od 1400 do 1700 EUR)
  • Zdravstveno osiguranje
  • Sredstva i opremu za rad
  • Tretman radnika identičan tretmanu radnika zemlje rada.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu posla i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije i kopiju prve strane pasoša mogu proslediti elektronski

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 011/2683-486, 011/3611-254, 064/126-0055 ili 065/5612-789

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti

Gradovi
Inostranstvo

Pozicije posla

Vozač C kategorije za međunarodni transport/Slovenija   1

Kategorije
  • Saobraćaj
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola