Opis posla:

  • Ture na relaciji Slovenija - Belgija

Profil kandidata:

  • Obavezno posedovanje Koda 95;
  • Prednost kandidatima sa EU pasošem;
  • Obavezan takograf;
  • Obavezno radno iskustvo u vožnji šlepera od minimum 3 godine;

Uslovi rada:

  • Ugovor o radu sa svim benefitima iz radnog odnosa, u skladu sa slovenačkim propisima;
  • Za kandidate sa srpskim pasošem rade se radne dozvole na period od 3 godine;
  • Mesečnu zaradu od 1.400-1.700 EUR neto;
  • Obezbeđen smeštaj od strane poslodavca;
  • Tretman radnika jednak tretmanu radnika zemlje zaposlenja;

Napomena:

Obavezno dostaviti:

  • CV
  • Kopiju Koda 95
  • Skeniranu prvu stranu pasoša

Kandidati navedena dokumenta mogu doneti lično u prostorije agencije Partners & Orka, Durmitorska 14, svakog radnog dana od 10 do 16h

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: 011/2683-486, 011/3611254, 064/126-0055 ili 065/5612-789

Gradovi
Inostranstvo

Pozicije posla

Vozač C kategorije   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola