Opis posla:

  • Upravljanje autobusima različitih kapaciteta
  • Održavanje higijene vozila
  • Polasci uglavnom iz Krnjače I ređe sa Novog Beograda

Uslovi rada:

  • Najmanje dve godine iskustva u vanlinijskom prevozu putnika
  • Iskustvo u međunarodnom prevozu
  • Vozačka dozvola D kategorije (podrazumevano)
  • Konverzacijski nivo engleskog jezika
  • Spremnost na odsustvovanje od kuće u slučaju višednevnih angažovanja
  • Poznavanje i poštovanje zakona o bezbednosti saobraćaja i Zakona on radnom vremenu posade vozila

Nudimo:

  • Nepredvidivo radno vreme
  • Zarada po učinku između 50,000.00 I 90,000.00 rsd
  • 4 slobodna dana mesečno
  • Plaćen godišnji odmor

Napomena:

Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati svoje prijave mogu slati na e-mail:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu

Durmitorska 14, Beograd

radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon

060 33 13 666; 064 126 00 55

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Vozač autobusa u međunarodnom prevozu   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola