Mestorada: Nirnberg

Opis posla:

  • polaganje vodovodnih i odvodnih cevi
  • saniranje i popravka prsnuća cevi, zamena ventila, filtera
  • drugi vodoinstalaterski radovi

Uslovi:

  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • obavezno posedovanje pasoša neke od zemalja EU
  • prednost poznavanje građevinskih nacrta
  • prednost poznavanje nemačkog ili engleskog jezika

Nudimo:

  • prijava radnog odnosa
  • obezbeđen smeštaj
  • radno vreme 8 – 10h
  • početna mesečna zarada u iznosu od 1400 EUR + bonus

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu:

hr@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: 011/2683486, 011/3611331, 061/235-6704.

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Inostranstvo

Pozicije posla

Vodoinstalater   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola