Broj izvršilaca: 5

Mesto zaposlenja: Cela Srbija

Opis posla:

  • Visinski radovi sa industrijskog užeta
  • Održavanje staklenih površina
  • Završni građevinski i sanacioni radovi
  • inspekcije fasada
  • Montažno demontažni radovi

Uslovi:

  • SSS
  • Potrebno radno iskustvo od 2-3 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Prednost će imati kandidati koja imaju sertifikat za rad na visini
  • Kandidatima koji nemaju sertifikat biće obezbeđena obuka i polaganje

Nudimo:

  • Visokokotirajuća zarada srazmerna radnom iskustvu i stručnosti
  • Prijava radnog odnosa

Profil kandidata:

  • Spretnost i odgovornost
  • Spremnost za saradnju i timski rad
  • Savesnost u obavljanju posla

Napomena:

U razmatranje se uzimaju samo kandidati čije biografije ispunjavaju gore navedene uslove.

Kandidati radne biografije mogu slati na:

office@partners-orka.co.rs

Informacije na telefone:

011/2683-486 ili 064/ 126 00 55

Kandidati koji svoje radne biografije dostavljaju elektronskim putem, saglasni su da se njihovi lični podaci mogu koristi u procesu selekcije i regrutacije kandidata, u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Svi gradovi

Pozicije posla

Visinski radnik – alpinista   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola