Lokacija rada: Valeta, R. Malta

Potrebno 10 kandidata.

Opis posla:

  • Planiranje putovanja za klijente. Pravljenje aranžmana za putovanja, što može uključivati rezervisanje letova, hotela, obilaske i davanje preporuka za ručavanje. Turistički agent procenjuje jedinstvene potrebe, preferencije i budžet svakog klijenta kako bi osigurao da njihovo putovanje prođe što je moguće lakše.

Uslovi za konkurisanje:

  • Min B2 nivo engleskog jezika
  • Poželjno poznavanje još jednog stranog jezika
  • SSS-VSS menadžment
  • Važeći pasoš
  • Radno iskustvo min 3 godine na istoj poziciji

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom na stalno zaposlenje
  • Izrada radnih i boravišnih dozvola
  • Pomoć pri pronalasku smeštaja
  • Početna zarada 1500 eur + bonusi
  • Bezbednost, zdravlje i opremu na radu
  • Radno vreme od ponedeljka do petka 09-18h, subota 09-13h

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju/CV na engleskom jeziku mogu proslediti na e-mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

ili na broj telefona

viber/whats upp +381 60 099 6243

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Oglas je aktuelan do popune radnih mesta.

Gradovi
Malta - Svi gradovi

Pozicije posla

Turistički agent - rukovodilac putovanja (m/ž)   6

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Viša škola
Status posla
  • Puno radno vreme

Do popune