Mesto rada: Slovenija, Nemačka

Opis posla:

  • Zidarski, građevinski, radovi na objektima visokogradnje i niskogradnje;

Uslovi rada:

  • Kandidati sa EU pasošem;
  • Radno iskustvo na istim poslovima;
  • KV, VKV
  • Da kandidat nije osuđivan i krivično gonjen;
  • Poseban uslov - da kandidati ne konzumiraju alkohol u toku radnog vremena, kao i da ne dolaze na posao u alkoholisanom stanju, zbog bezbednosti kandidata na radu.

Zaposlenima se nudi:

  • Mesečna početna zarada 8 eur/h;
  • Plata se isplaćuje do 18. u mesecu;
  • Smeštaj i prevoz obezbeđen od strane poslodavca – soba ili apartman sa svom neophodnom opremom; (Pridaje se značaju na higijeni)
  • Prijava u Sloveniji, radni staž i osiguranje;
  • Tretman radnika isti kao i tretman radnika iz zemlje u kojoj se obavlja posao.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

064/0680-969; 060/331-3666; 011/2683-486;

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Inostranstvo

Pozicije posla

Tesar   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola