Beograd – Košutnjak (Banjica)

Opis posla:

  • Asistencija pri hirurškim zahvatima;
  • Administrativni delovi posla;
  • Sterilizacija pribora za rad;
  • Prijem pacijenata;

Uslovi rada:

  • Položen državni ispit – licenca;
  • Poželjno radno iskustvo, nije neophodno;
  • Sposobnost izvođenja preciznih pokreta
  • Tačnost i urednost u radu
  • SSS medicinska ili VSS;

Nudimo zaposlenom:

  • Posao sa prijavom radnog odnosa;
  • Radno vreme 7h (13:30h – 20h u toku probnog rada, a kasnije mogućnost I i II smene);
  • Mesečna početna zarada 300EUR, mogućnost povećanja;

Zainteresovani kandidati koji ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu doneti lično u prostorije agencije

Partners & Orka

Durmitorksa 14, Beograd

svakog radnog dana od 09 do 16h, ili ih dostaviti putem elektronske kontakt forme, na e-mail adresu:

hr@putdoposla.com

Kontakt telefon za informacije:

064/26 62 577, kontakt osoba – glavna sestra Dragana.

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Stomatološka sestra – tehničar   1

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola