Posao se obavlja u okolini Pančevačkog puta. Radno vreme je 9h uz platu od 45 000-65 000 dinara u zavisnosti od radnog iskustva. Firma nudi posao sa prijavom radnog odnosa, sa tendencijom stalnog zaposlenja.

Uslovi:

  • III stepen stručne spreme,
  • iskustvo u montaži nameštaja od pločastog materijala,
  • da kandidat nije osuđivan i da nije pod istragom
  • da je kandidat ozbiljan i posvećen poslu.

Opis posla:

  • Mašinska obrada drveta i pločastih materijala
  • Montaža nameštaja

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu:

office.partners.orka@gmail.com

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

011/2683-486 ili 060/ 331 3 666

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Stolar-montažer   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola