Broj izvršilaca: 5

Mesto zaposlenja: Zemun

Opis posla:

  • Izrada i montaža komadnog nameštaja
  • Samostalno izvođenje prema crtežima
  • Obrada drveta od masiva
  • Obrada pločastih materijala

Uslovi:

  • SSS
  • Obavezno radno iskustvo u trajanju od minimum 3 godine

Nudimo:

  • Rad u prvoj smeni
  • Prijava radnog odnosa
  • Probni rad u trajanju od 30 dana sa tendencijom zaposlenja na neodređeno
  • Redovna zarada u visini od 50.000 RSD
  • Mogućnost povećanja zaradeu zavisnosti od kvalifikacija i angažovanosti

Profil kandidata:

  • Organizovanost i tačnost
  • Pedantnost i odgovornost
  • Spremnost za saradnju i timski rad
  • Savesnost u obavljanju posla

Napomena:

U razmatranje se uzimaju samo kandidati čije biografije ispunjavaju gore navedene uslove.

Zainteresovani kandidati svoje radne biografije mogu poslati putem elektronske kontakt forme, ili se prijaviti lično u prostorijama Agencije Partners & Orka,

Durmitorksa 14, Savski venac, Beograd,

svakog radnog dana od 09 do 16h.

Kandidati radne biografije mogu slati na:

hr@partners-orka.co.rs

Informacije na telefone:

011/2683-486 ili 060/ 3313-666

Kandidati koji svoje radne biografije dostavljaju elektronskim putem, saglasni su da se njihovi lični podaci mogu koristi u procesu selekcije i regrutacije kandidata, u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd
Zemun

Pozicije posla

Stolar-majstor za pločaste materijale i masive   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Poljoprivreda i šumarstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola