Potrebno je 20 izvršilaca posla

Mesto rada: Budva, Crna Gora

Opis posla:

  • Čišćenje i održavanje higijene soba gostiju hotela

Uslovi rada:

  • Poželjno je iskustvo rada na poslovima sobarice, ali nije neophodno

Obezbeđuje se:

  • Zarada: u dogovoru sa poslodavcem
  • Osiguran smeštaj
  • 3 obroka dnevno
  • Korektan i profesionalan odnos prema zaposleniku
  • Bezbednost i zdravstveno osiguranje
  • Radno vreme: 8h (jedan slobodan dan sedmično)
  • Vrsta zaposlenja: rad na određeno vreme, sezonski posao sa punim radnim vremenom
  • Početak rada 15.05.2019.

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

hr@avalaresort.com

Za više informacija pozovite:

+382 69 494 226 (kontakt osoba Jelena)

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona.

Gradovi
Crna Gora - Svi gradovi

Pozicije posla

Sobar/ice za rad u Budvi   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola