više izvršilaca, Beograd

Opis posla:

  • Nadgledanje prostora ili predmeta kojeg obezbeđuju;
  • Pregled ličnih stvari radi eliminisanja mogućnosti posedovanja oružja;
  • Održavanje reda i mira;

Uslovi rada:

  • III stepen stručne spreme;
  • Prednost:
    • posedovanja licence za obavljanje poslova fizičko-tehničkog obezbeđenja;
    • iskustvo na obavljanju istih ili sličnih poslova;
    • državni protivpožarni ispit;
  • poželjna vozačka dozvola, B kategorija;
  • Savesnost, spretnost i odgovornost;
  • Da kandidat nije osuđivan i krivično gonjen;

Zaposlenima nudimo:

  • Radni odnos, prijava;
  • BESPLATNA obuka za dobijanje licence;
  • Redovna primanja;
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napretka u multinacionalnoj kompaniji;
  • Smenski rad; Plata do 30.000,00rsd;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: berzaposlova@partners-orka.co.rs ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/06-08-969, 064/126-00-55 ili putem Viber-a na broj: +38164/126-00-55

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Službenik obezbeđenja   1

Kategorije
  • Poslovi obezbeđenja
Obrazovanje
  • Srednja škola