Lokacija rada: Vojvode Stepe, Beograd

Opis posla:

  • Servisiranje alarmnih uređaja za automobile
  • Instaliranje sigurnosnih uređaja za automobile
  • Popravka alarmnih uređaja za automobile
  • Servisiranje i ugradnja alarmnih sistema i video-nadzora na objektima

Uslovi rada:

  • SSS
  • Poželjno iskustvo rada na servisiranju alarmnih uređaja
  • Prednost znanje iz oblasti elektronike, mehanike...

Nudi se:

  • Radno vreme: 09-17h
  • Zarada od 300-1000 EUR (zavisno od iskustva i kvaliteta kandidata)
  • Prijava radnog odnosa

Napomena:

  • Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon 060 33 13 666; 064 126 00 55

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Serviser alarmnih uređaja za automobile   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola