Mesto rada: Subotica

OPIS POSLA:

  • organizuje i koordinira celokupan rad restorana sa pripadajućim salama i ostalim odeljenjima;
  • stara se o asortimanu i sastavu jelovnika kao i vinskim karata;
  • lično rukovodi većim i značajnim banketima i drugim manifestacijama;
  • svakodnevno koordinira rad sa šefom kuhinje oko vrste-asortimana jela u restoranima;
  • radi na unapređenju servisa u restoranu;
  • ugovara posebne prijeme bankete i druge veće manifestacije;
  • vrši raspored rada radnika restorana;
  • vodi računa o sanitarnom pregledu radnika u kuhinji;
  • vodi potrebne evidencije;
  • materijalno je odgovoran za inventar i opremu u restoranu.

USLOVI:

  • V/IV stepen stručne spreme, ugostiteljskog smera
  • znanje engleskog jezika;
  • 3 godine dana radnog iskustva na poslovima šefa restorana u HORECA biznisu

SPOSOBNOSTI:

  • Poznavanje poslovnih običaja u ugostiteljstvu
  • Profesionalnost i kreativnost u radu

ZAPOSLENIMA NUDIMO:

  • Atraktivnu zaradu
  • Poslovno usavršavanje u oblasti ugostiteljstva
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/0680-969; 060/331-3666; 011/2683-486; Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Šef restorana   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola