Mesto rada: Subotica

Opis posla:

  • organizuje celokupan rad službe recepcije i garaže, vodi nadzor nad radom zaposlenih na recepciji
  • vodi računa o fakturisanju i naplati hotelskih usluga
  • stara se da smeštaj gostiju i pružanje usluga budu na visini koja odgovara ugledu i rangu hotela i određenim standardima;
  • vrši prodaju hotelskih usluga u domenu svog ovlašćenja;
  • raspoređuje radnike na rad, daje im uputstva o načinu rada,

Uslovi:

  • VII stepen stručnosti VSS – hotelijer ili VI stepen stučnosti VŠS- ugostiteljska, turistička, hotelijerska,
  • aktivno znanje engleskog ili nemačkog jezika,
  • radno iskustvo 1 godina
  • iskustvo u radu na Micros Fidelio će se posmatrati kao prednost
  • iskustvo u radu sa rezervacionim sistemima poželjno

Odgovornost:

  • za poslovni ugled Hotela
  • kvalitet pruženih usluga;
  • praćenje rezervacija;
  • naplatu računa;
  • ukupnu pravilnost rada izvršilaca na svim poslovima Recepcije;
  • pravilno negovanje dobrih međuljudskih odnosa i za prihvatanje i uvođenjemlađih kadrova u process rada

Uslovi koje nudimo:

  • Atraktivnu zaradu
  • prijavu u radni odnos
  • rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/0680-969; 060/331-3666; 011/2683-486; Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Šef recepcije   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Viša škola