Potreban broj izvršilaca: 3

Mesto rada: Vršac

Opis posla:

  • Izrada plana transporta robe od dobavljača iz inostranstva i zemlje u koordinaciji sa rukovodiocem nabavke, šefom magacina i carinskim referentom
  • Optimizacija i organizacija transporta robe prema dogovorenom planu
  • Komunikacija sa postojećim transporterima, pronalaženje novih dobavljača usluga transporta
  • Pregovori sa dobavljačima usluga transporta oko uslova (cena, osiguranje robe…)
  • Organizacija vozila i vozača radi uslužne vožnje u međunarodnom i domaćem transportu
  • Izrada plana transporta robe ka kupcima
  • Koordinacija sa rukovodiocem magacina oko preuzimanja i utovara robe za kupce
  • Praćenje registracija vozila, servisa, goriva, osiguranja
  • Odabir i obuka kadrova u sektoru, praćenje njihovog rada, prikupljanje izveštaja i druge dokumentacije
  • Izrada analiza, planova i izveštaja
  • Učešće u izradi godišnjeg plana
  • Rad na optimizaciji troškova

Uslovi:

  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na poslovima organizacije transporta
  • Najmanje IV stepen SSS do VI
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (govor i pisanje).
  • Odlično poznavanje rada na računaru M.office, mail...
  • Vozačka dozvola B kategorije aktivan vozač
  • Odlične organizacione i pregovaračke sposobnosti
  • Poznavanje carinskih propisa (prednost imaju kandidati sa iskustvom u radu na carini)

Zaposlenom nudimo:

  • Visokokotirajuća zarada
  • Rad u stabilnoj firmi
  • Prijava radnog odnosa

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Internet stranica:

Gradovi
Vršac

Pozicije posla

Šef ino i domaćeg transporta   3

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 21 dana