Lokacija rada: Beograd

Opis posla:

  • Upravljanje i vođenje gradilišta
  • Koordinator radova na gradilištu

Uslovi rada:

  • Lice koje je po struci građevinski tehičar - inženjer / Arhitektonski tehničar -inženjer - koordinator završnih radova na gradilištu
  • Prednost osobe koje imaju minimum godinu dana radnog iskustva, ali nije neophodno

Nudi se:

  • Prijava radnog odnosa
  • Radno vreme: 07-17h
  • Zarada: za lica bez iskustva 35.000 dinara, za lica sa iskustvom 45.000 dinara

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon:

060 33 13 666

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Šef gradilišta   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet