Opis posla:

  • obavljanje svakodnevnog izveštaja sa terena (kroz popunjavanje dokumentacije i ISDP aplikacije)
  • praćenje toka i procesa izgradnje, itd.
  • Mesto rada: Beograd (Bežanija), Beograd (Tošin bunar), Kraljevo.
  • Početna zarada: 45-50 hiljada.
  • Za poslove u Beogradu je obezbeđen smeštaj, kao i hrana (doručak i ručak).

Uslovi rada:

  • IV do VII stepena građevinske struke
  • poznavanje rada na računaru
  • vođenje građevinske knjige
  • posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • radno iskustvo minimum dve godine na istim ili sličnim poslovima.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i

ispunjavaju uslove za rad mogu da svoje prijave dostave lično na adresu

Durmitorska br 14.

u periodu od 9-16h ili prijave mogu proslediti putem

elektronske pošte na e-mail adresu

office@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

011/268-3486 i

064/126-00-55.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da

se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje

kadrova u smislu zakonske forme.

Gradovi
Beograd
Zemun
Kraljevo

Pozicije posla

Šef gradilišta   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 26 dana