Mesto rada: Remscheid, Nemačka (Grad blizu Kelna)

Opis posla:

  • Pripremanje i izdavanje pića, pravljenje koktela, dekoracije.
  • Održavanje higijene radnog prostora.
  • Isporuka pića konobarima, briga o nabavci pića i namirnica, periodičan
  • Popis šanka, održavanje inventara i higijene šanka

Uslovi rada:

  • SSS
  • Posedovanje EU pasoša (mađarski ili hrvatski)
  • Poželjno ali nije neophodno iskustvo na poslovima šankera

Obezbeđuje se:

  • Radno vreme: 6 dana u nedelji (utorak-nedelja)
  • Rad u 2 smene: (11:30-14:30 i 17:30-23h)
  • Početna zarada za kandidate bez iskustva je 750 EUR, za kandidate sa iskustvom veća (po dogovoru sa poslodavcem)
  • Obezbeđen smeštaj i hrana

Napomena:

Prilikom apliciranja obavezno dostaviti CV sa fotografijom na e-mail adresu:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Prijave se mogu dostaviti lično u ulici

Durmitorska 14, Beograd

u periodu od 09-16 časova od ponedeljka do petka.

Za sve dodatne informacije možete pozvati

011 26 83 484

061 610 06 57

064 126 00 55

Kandidati koji prosleđuju prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Šanker/ica   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 21 dana