Lokacija rada: Jagodina

Opis posla:

  • Samostalno pripremanje jela
  • Priprema jela po narudžbini
  • Održavanje kuhinje
  • Smenski rad, prva i druga smena po 8h.

Uslovi za kandidate:

  • KV/SSS kuvar kvalifikovani radnik kuvar ili srednja stručna sprema ugostiteljskog smera
  • Radno iskustvo min 3 godine
  • Samostalan u radu

Poslodavac nudi:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom na stalno zaposlenje.
  • Obezbeđen smeštaj za kandidate koji žive van Jagodine
  • Topli obrok
  • Bezbednost, zdravlje i opremu na radu.

Za bliže informacije možete kontaktirati akreditovanog oglašivača putem telefona

0600996243

ili poslati radnu biografiju na e-mail

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas je aktuelan do popune!

Gradovi
Despotovac
Kragujevac
Paraćin
Jagodina
Ćuprija

Pozicije posla

Samostalni kuvar u restoranu (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I i II smena

do isteka 24 sata