Lokacija rada: Novi Sad

Opis posla:

  • Knjiženje dokumentacije u robnom i finansijskom knjigovodstvu
  • Izrada obračuna PDV-a i drugih knjigovodstvenih obračuna
  • Izrada godišnjih izveštaja o poslovanju (bilans stanja, bilans uspeha, stat. anex)
  • Praćenje zakonskih propisa vezanih za računovodstvo
  • Priprema i izrada završnog računa
  • Samostalnost u knjiženju svih poslovnih promena
  • Poznavanje informacionog sistema

Uslovi rada:

  • SSS/VŠS/VSS
  • Ekonomska škola
  • Minimum 10 godina radnog iskustva na istoj poziciji. Prednost licima sa iskustvom u knjigovodstvenoj agenciji

Nudi se:

  • Puno radno vreme
  • Visokokotirajuća zarada
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila:

zaposlenje@partnes-orka.co.rs

Kontakt telefon za bliže informacije:

064/1260055

011/2683486

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Samostalni knjigovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 22 dana