Mesto rada: Valjevo

Prednost imaju kandidati iz Valjeva i okoline Valjeva

Opis posla:

  • Organizacija rada zaposlenih u RJ Mehanizacija i kontrolisanje obavljenih aktivnosti
  • Uredno vođenje potrebne dokumentacije o radu vozila, potrošnji goriva, maziva, guma i ostalih delova
  • Izrada mesečnih planova servisiranja mehanizacije i vozila, u sladu sa ugovorenim poslovima (projekcija nabavke na mesečnom nivou, kao i godišnjem nivou) koji se dostavlja sektoru finansija
  • Iniciranje i nabavka rezervnih delova za vanredne situacije koje nisu unapred planirane kroz mesečni izveštaj
  • Pribavljanje atesta i sertifikata za transportna sredstva od strane stručnih ustanova
  • Organizacija izdavanja mehanizacije trećim licima i izdavanje radnih naloga za zaposlene koji obavljaju poslove kod trećih lica
  • Ažurno vođenje evidencije (primanje, slaganje i obrada računa) o kupljenim rezervnim delovima, o cenama usluga popravke, zameni delova i slično i dostava obrađenih računa finansijskoj službi
  • Odgovornost za pravovremeno registrovanje vozila, šestomesečnih pregleda, tahografa, kasko osiguranja, PP aparata i prve pomoći
  • Kontrolisanje potrošnje goriva i maziva, stanja mehanizacije po obilasku gradilišta, tehničke ispravnosti vozila i preduzimanje potrebnih mera, uz zapisnik sa terena
  • Praćenje i kontrolisanje zapisnika o nastalim štetama na mehanizaciji po povratku sa gradilišta i slanje neispravnih resursa na servis
  • Zaduživanje za zaštitna sredstva i odgovornost za njihovu pravilnu primenu u skladu sa BZR propisima
  • Sastavljanje izveštaja o radu iz programa Građevinar i predlaganje aktivnosti za unapređenje rada (zaduživanje mehanizacije, potrošnja maziva i nafte, zaduživanje i razduživanje rezervnih delova), kontrola potrošnje goriva i maziva
  • Odgovornost za pripremu plana redovnog i investicionog održavanja postrojenja za izradu betona

Uslovi za kandidate:

  • Minimum 3 - 5 godina radnog iskustva u oblasti mehanizacije
  • SSS/VSS, stručna sprema - nije neophodna (mašinska)

Poslodavac nudi:

  • Radno vreme: ponedeljak - petak 07.00 - 17.00h
  • Svaka druga subota: 07.00h - 15.00h; nedelja: slobodna
  • Prijava od prvog dana
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Visoko kotirajuća zarada + ostvareni bonusi

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona

060 32 999 34 tel/viber/whatsapp

ili poslati Vašu biografiju na datu e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao!

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular na našem sajtu kako bismo prosledili poslodavcu http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Gradovi
Valjevo

Pozicije posla

Rukovodilac u mehanizaciji i betonskoj bazi (m/ž)   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola